Casa azul Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa azul Villa Paraty gyors hozzáférést biztosít olyan városi látnivalókhoz, mint a hozzávetőlegesen 10 perc sétára található Poco das Andorinhas Waterfall. Legfeljebb 10 vendég befogadására alkalmas, a nyaraló privát parkolót kínál.
A Centro Histórico csupán 1 km-re, a Defensor Perpetuo Erődmúzeum pedig 2 km-re van a szálláshelytől. A Paraty városi szállás körülbelül egy 5 perces kocsiútra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Jabaquara tengerpartja.
A fürdőszobai felszerelések külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak.
A Casa azul Villa egy konyhával rendelkezik, valamint a konyhai edények is a vendégek rendelkezésére áll az ételkészítéshez. Az ételek széles választékát kínáló Armazem Sao Joao mindössze 550 méter távolságra található.
- Helyi látnivalók
- Cachaça Coqueiro4,7 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa azul Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa azul Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Casa azul Villa befogadóképessége?
A Casa azul Villa akár 10 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa azul Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Casa azul Villa konyhai edényekkel felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a szálláshely területén tartózkodunk?
Paraty nevezetességei közé tartozik a Gyógyító Miasszonyunk-templom és a Centro Histórico, amelyek 2 km-re, illetve 1 km-re találhatók a szálláshely területétől. Ezenkívül a Defensor Perpetuo Erődmúzeum (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.